• Slide1
  • Slide1

Конференц-зала

Для проведення різноманітних симпозіумів та брифінгів, де кількість учасників понад півсотні, в окремій будівлі готелю «VeleRosse», розташований конференц-зал. Це просторе комфортабельне приміщення з сучасним ремонтом та оснащенням, яке може вмістити до 70 персон. Зручні мякі крісла, великий презідіумний стіл, трибуна для оратора дозволять провести запланований захід на належному рівні. До ваших послуг мультимедійний проектор з дистанційним управлінням, акустична система і радіомікрофони.

 

Мінімальне замовлення – 3 години.

 

Прийом замовлень за телефонами: +38 (048) 777-03-03; +38(097) 500-00-50.

Детальніше

Запланований корпоративний захід в Одесі? План на найближче майбутнє зняти конференц-зал в Одесі?

Ці завдання повинні виконуватися з належною відповідальністю і серйозністю. Від рівня постановки організації заходів буде залежати загальний результат події. Наприклад, необхідно врахувати організацію дозвілля учасників, забезпечити проживання для приїжджих та багато інших не менш важливих нюансів.

Перш ніж зайнятися пошуками конференц-залу в готелях Одеси, необхідно уявляти, яким вимогам повинне відповідати приміщення:

  • зручне місце розташування;
  • достатній рівень технічного оснащення;
  • представницький дизайн.

Важливим фактором вважається і можливість організації події, а саме: кава-брейки, фуршети, повноцінні прийоми їжі і т.п.

Комплекс послуг в одному місці – конференц-зал у готелі VeleRosse

Необхідна оренда конференц залу? Одеса та готель VeleRosse роблять чудову пропозицію - проживання в готелі, можливість оренди залу для конференцій і харчування в ресторані готелю. Своїм гостям ми пропонуємо комфортабельне і просторе приміщення зі стильним дизайном і сучасним технічним обладнанням. Місткість залу - до 70 чоловік. Проведення заходу на найвищому рівні будуть гарантувати м'які комфортні крісла для відвідувачів, ораторська трибуна, презідіумний стіл для переговорів, клімат-контроль. До послуг гостей комп'ютер, радіомікрофони, акустична система, презентаційні пакети з набором паперу і фломастерів, DVD і відео, інноваційна структура для проведення семінарів, відео конференцій та тренінгів. У нас є все, що необхідно для конференц залу. Готель в Одесі VeleRosse працює за приємними, лояльними і вигідними для клієнтів тарифами. Якщо вам потрібне приміщення з меншою площею, ми запропонуємо оренду бізнес-кімнати, яка орієнтована на 30 осіб, або кімнати для переговорів з місткістю не більше 16 учасників.

Готель «VeleRosse» - конференц-зал в Одесі для гостей міста

Орендувати зал для проведення конференцій на території готелю - ідеальний варіант для організації заходів за участю іногородніх учасників: в готелі можна бронювати номери для проживання і зняти конференц-зал в Одесі. Одним пострілом - двох зайців: одночасне вирішення двох питань - проживання і економії часу.

У нашому готелі розміщений ресторан, якій з привітністю і готовністю прийме гостей, пригостить бізнес-ланчем, порадує кава-брейком, організує чудовий фуршет або банкет після проведення заходів.

Учасникам буде надана можливість чудово відпочити вже в неформальній обстановці, познайомитися і поспілкуватися. Таке проведення часу матиме позитивний вплив на успішність вашої події.

Не всі конференц-зали в Одесі зможуть запропонувати поєднання декількох послуг на території одного готелю. Ми не тільки проведемо бізнес-зустріч чи конференцію на вищому рівні, а й урізноманітимо дозвілля наших гостей:

  • відвідування басейну, сауни
  • захоплююча гра в більярд, боулінг. Не будемо забувати і про те, що Одеса є містом з неординарною історією, яка відображена в архітектурі і унікальній вуличній атмосфері. У нас ви проведете вільний час з користю: вирушите в екскурсійні тури, відпочинете на пляжі або здійсните морську прогулянку на катері.

Орендувавши приміщення для проведення різних заходів в готелі VeleRosse, ви отримаєте якість послуг на вищому рівні з приємними тарифами.

Варіанти розсадки
Варианты рассадки