Корпоративи та дні народження

Ресторан «Vele Rosse» має все необхідне для організації і проведення корпоративних свят, випускних і ювілейних торжеств.

 

В меню ресторану представлені традиційні страви одеської та європейської кухні, а також, для справжніх гурманів - авторські страви наших майстрів кулінарного мистецтва.

При необхідності ми порекомендуємо вам виконавців живої музики, конферансьє, декораторів, фотографів, а також модних ді-джеїв.

Детальніше

Чудове місце для організації бізнес-зустрічей

Багато компаній вже давно зрозуміли, наскільки важлива згуртованість колективу, тому приділяють особливу увагу розвитку командного духу. Корпоратив - це кращий засіб для згуртування співробітників і їх мотивації. У неформальній обстановці колектив не тільки відпочине від щоденної рутинної роботи, але і відкриється зовсім з іншого боку. Провести таку веселу зустріч ми пропонуємо вам в просторому залі. Крім того, у вашому розпорядженні відмінна кухня і цілий спектр послуг, які зроблять ваше свято незабутнім.

Готельно-ресторанний комплекс Vele-rosse запрошує жителів та гостей Одеси скористатися послугами конференц-центрів для організації урочистостей, проведення масштабних зустрічей і приватних переговорів. Кожен зал обладнаний всією необхідною відео- та аудіотехнікою і передбачає різні варіанти розсадження гостей, що гарантує успішне проведення заходів.

Діловий туризм

Якщо ви організуєте презентацію або важливу нараду, в якій братимуть участь гості з інших міст і країн, у вашому розпорядженні до 140 місць в шикарних апартаментах. Ще однією перевагою проведення важливих зустрічей в нашому готелі є вихід до моря. Вдалині від метушні міста, ви і ваші колеги зможете повністю розслабитися, насолоджуючись шумом прибою.

Організувати корпоратив для великої компанії або маленького відділу - тепер не проблема. Приємний інтер'єр, зручні меблі, висока швидкість з'єднання з Інтернетом і потужні комп'ютери - все це дозволить вам працювати з комфортом і відпочивати із задоволенням. Проводити семінари, майстер-класи, тренінги та конференції в Vele-rosse ви зможете на найвищому рівні.

Photo1 Photo1 Photo1

Відмінна кухня, висока якість обслуговування, стильний дизайн, комфортна обстановка в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного з гостей зможуть перетворити будь-який ваш захід в незабутнє свято!

 

Вартість оренди літнього майданчика - 1000 гривень / година.

 

Наш банкетний зал працює до 24:00. Після 24:00 час роботи банкетного залу може бути продовжено, за умови внесення додаткової плати, з розрахунку 2000 гривень / 1 година.


Обслуговування заходу враховується в рахунку додатково, з розрахунку 10% від загальної суми замовлення.


Прийом замовлень за телефоном: +38(0482) 32-58-48; +38 (097) 090-20-24.