ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Всім гостям готелю ми рекомендуємо відвідувати, абсолютно безкоштовно, наш фітнес-зал, який оснащений найсучаснішим технічним обладнанням європейських марок.

 

До Ваших послуг: кардіотренажери (велотренажери, бігові доріжки, степпери), гімнастичні і спортивні аксесуари (боксерська груша, мячі, скакалки, обручі, гантелі і т.д.), силові тренажери для преса і різних груп мязів.

Детальніше

Відпустка в самому «серці» Чорноморського узбережжя, в Південній Пальмірі, асоціюється з чим завгодно, але ніяк не з суворою дієтою і іншими обмеженнями. Швидше навіть, навпаки. Розслаблене, життєлюбне місто так і манить ароматами, що доносяться з вуличних кафе, спокушає, заклично підморгує рекламою і таїть масу гастрономічних задоволень на кожному розі. Ну як тут встояти перед таким потужним посилом! В результаті з відпочинку багато хто привозить не тільки фотографії і спогади, а й пару-трійку зайвих кілограмів на талії. Але ж таких наслідків легко уникнути. Залишатися у формі і ні в чому собі не відмовляти дозволяє тренажерний зал в Одесі при готелі «Vele Rosse».

У всьому і завжди ми прагнемо створити для постояльців максимально комфортні умови. І, прекрасно розуміючи, як важко в незнайомому місті знайти хороший фітнес-клуб, постаралися забезпечити гостей «Vele Rosse» всім необхідним для повноцінних занять в тренажерному залі. Загляньте туди, поки будете гостювати в готелі, - і зможете самі переконатися в цьому!

Тренажерний зал «Vele Rosse»: переваги

Багато відпочиваючих хотіли б відвідувати тренажерні зали в Одесі і навіть на час відпочинку продовжувати тренування, але ... Погодьтеся, що далеко не всі готові займатися пошуками підходящого клубу, витрачати час на поїздки в нього і «підганяти» відпускні плани під графік роботи закладу. Все це - додатковий клопіт, а саме цього на морському узбережжі хочеться найменше. Гостям готелю «Vele Rosse» такі труднощі не знайомі. Ми подбали, щоб тренування були для них такими ж зручними і не обтяжливими, як і все перебування в нашому готелі в цілому. Що вони неодмінно оцінять за гідністю?

  • ● Прекрасне технічне оснащення клубу: в ньому встановлено сучасне обладнання європейського виробництва і всі необхідні для тренувань аксесуари.
  • ● Тимчасову економію: відвідуючи інші тренажерні зали Одеси, доведеться знаходити час не тільки для занять, але і на поїздки по місту. Наш спортивний комплекс розташований на території готелю, тому дістатися до нього можна буквально за кілька хвилин.
  • ● Простоту доступу до спортивного обладнання та аксесуарів: для того, щоб зайнятися фітнесом, достатньо звернутися до портьє готелю.

Завдяки цьому, в готелі «Vele Rosse» Ви не тільки незабутньо проведете час і відпочинете, але і залишитеся в прекрасній фізичній формі!

Фінансова вигода - ще одна причина займатися в тренажерному залі

Відвідуючи фітнес-клуб в Одесі, відпочиваючим потрібно приготуватися не тільки до втрати часу, але і фінансових витрат. Як мінімум, доведеться платити за кожне заняття окремо. Хоча таке практикується нечасто - в більшості спортивних комплексів необхідно оплатити абонемент. А адже він об'єктивно не потрібен тим, хто приїхав в місто ненадовго, і потребує всього лише в парі тренувань. Відвідувачам нашого фітнес-клубу матеріальні втрати не загрожують - для них заняття безкоштовні.

Тренажерний зал в «Vele Rosse» - прекрасна альтернатива будь-якому фітнес-клубу в Одесі!

Все вищесказане дозволяє впевнено говорити про те, що бронювання номера в готелі біля моря «Vele Rosse» вигідно в усіх відношеннях. Наші гості отримують не тільки максимально комфортні умови для відпочинку і відмінний сервіс, а й доступ до безлічі додаткових послуг, серед яких - фітнес-зал. Тому плануючи поїздку до нас, не забудьте спакувати у валізу спортивну форму і викроїти трохи часу для занять!