БІЛЬЯРДНА

Готель "Vele Rosse" пропонує відвідати нашу більярдну, де є все необхідне для гри! Також там знаходиться - диванний мякий куточок з журнальним столиком, де можна не тільки добре відпочити з друзями, але і замовити їжу з нашого ресторану.

 

Прийом замовлень за телефонами: +38 (048) 777-03-03; +38 (097) 500-00-50.

Детальніше

Серед спортивних розваг, які користуються широкою популярністю, більярд і боулінг займають провідні місця. Якщо для останнього необхідний великий зал і спеціалізоване обладнання, то стіл для більярду можна встановити практично в будь-якому приміщенні де є досить площі з правильним освітленням.

Більярд в Одесі поки не став національним видом спорту, але неухильно прагне в цьому напрямку. Гра прийшла до нас з-за кордону, і де як не в портовому місті знайти майстрів, які розуміють в ній толк. Глибокі більярдні традиції Одеси підтверджуються великою кількістю клубів, в яких можна поборотися як з любителями, так і з професіоналами.

За своєю суттю більярд ніколи не був занадто дорогою розвагою. Ціни на більярд в Одесі цілком прийнятні, вони однакові як для місцевих любителів цього виду спорту, так і для відпочиваючих. Час за більярдним столом летить непомітно, але за вечір не доведеться платити занадто дорого.