ПРОКАТ ВЕЛОСИПЕДІВ

Велосипед – екологічно чистий вид транспорту! Уздовж узбережжя Чорного моря, в декількох хвилинах від нашого готелю, простяглася «Траса Здоровя», яка повязує між собою «Дельфінарій Немо» з найвідомішими і красивими пляжами Одеси («Ланжерон», «Отрада», «Дельфін», «Аркадія», «16-а станція Великого Фонтану» і т.д.).

 

Готель «Vele Rosse» пропонує велопрокатний сервіс для тих, хто хоче здійснити вояж на будь-який одеський пляж, велопробіг по трасі здоровя або ознайомитися з красою одеського лукоморя і памятками нашого міста.

 

Вартість оренди залежить від моделі велосипеда, і становить від 50 до 100 грн. / год..

Детальніше

Проїхатися по знаменитому Приморському бульвару, помилуватися акваторією порту, хвацько промчати по місцях, де колись гуляли Анна Ахматова, Леонід Утьосов та інші знаменитості – ці можливості відкриває гостям міста прокат велосипедів в Одесі. Адже територія Південної Пальміри чимала, і обійти всі знакові місця та пам'ятки цієї місцевості пішки просто неможливо. А захоплюватися красою тутешніх краєвидів через віконце таксі або громадського транспорту - все одно, що дивитися фільм. «Картинка» є, а ефекту присутності немає. Дійсно, тоді Ви не відчуєте неповторного колориту і просоченого сонцем, морем і життєлюбством повітря цієї «Чорноморської Перлини».

Тому багато туристів відразу по прибуттю на місце відпочинку замислюються, де б знайти прокат велосипедів. Однак зорієнтуватися в південному місті-мільйоннику і знайти місце з максимальним вибором дорослих і дитячих моделей не так просто. Але не для гостей готелю «Vele Rosse»!

Прокат велосипедів в «Vele Rosse»: захоплююче дозвілля - буквально в двох кроках!

Постояльців нашого готелю приємно здивує не тільки комфортабельність номерів і рівень обслуговування, але і різноманіття існуючих у нас можливостей для організації цікавого дозвілля. Оренда велосипедів в Одесі в «Vele Rosse» - лише одна з багатьох доступних нашим гостям додаткових послуг. Щороку вона користується попитом серед відпочиваючих, що не дивно, так як це:

  • ● швидко - сервіс знаходиться прямо на території готелю, тому всім бажаючим насолодитися велопрогулянками не доведеться далеко ходити;
  • ● вигідно - оренда велосипедів в «Vele Rosse» представлена безліччю різноманітних за ціною моделей;
  • ● зручно - недалеко від нашого велопрокату в Одесі знаходиться знаменита «Траса здоров'я», що з'єднує «Дельфінарій Немо» з наймальовничішими одеськими пляжами ( «Ланжерон», «Отрада», «Дельфін», «Аркадія», «16-а станція Великого Фонтану " і т.д.).

Завдяки своєму вдалому розташуванню і широкій різноманітності моделей для діток і дорослих, прокат велосипедів в «Vele Rosse» дуже затребувана послуга серед наших гостей.

Оренда велосипедів - ще один спосіб організувати захоплююче дозвілля прямо на території готелю!

Напевно Ви вже й самі зрозуміли, що в готелі біля моря «Vele Rosse» нудьгувати не доведеться. Постояльцям доступний цілий ряд додаткових послуг, однією з яких є велопрокат. При цьому нашим гостям він обходиться дешевше, ніж взяті в місті велосипеди напрокат. До того ж, їм не доведеться далеко їхати, щоб повернути взятий в оренду транспортний засіб. Тому, зупинившись у нас, не забудьте насолодитися не тільки морем і навколишньою красою, а й незабутньою велопрогулянкою!