Ресторан готелю Vele Rosse в Одесі - ідеальне місце для проведення свята

Маленькі сімейні події і масштабні урочистості приємніше відзначати в ресторані. «Vele Rosse» - це затишний заклад в Одесі, в якому приємно відзначати дні народження, весілля, ювілеї, дитячі с...Подробнее

Маленькі сімейні події і масштабні урочистості приємніше відзначати в ресторані. «Vele Rosse» - це затишний заклад в Одесі, в якому приємно відзначати дні народження, весілля, ювілеї, дитячі свята. Недорогий відомий ресторан в місті Одесі зі смачною європейською кухнею, добрим обслуговуванням, доступними цінами подобається навіть прискіпливим клієнтам.

«Vele Rosse» - затишний заклад для відпочинку

Тихий заклад вдало конкурує з відомими ресторанами біля моря. Справа не тільки у вартості блюд, але в ефектній подачі та підході до кожного гостя. Позитивні відгуки про роботу закладу додадуть впевненості про вдалий вибір. Саме в нас ви скуштуєте ліпші, смак яких не забувається роками.

Якщо ви шукаєте найкращі ресторани в Одесі – зверніть увагу на «Vele Rosse». Пошук і оренда модного банкетного залу, узгодження вартості, вибір декору, підготовка меню – все це забирає час і сили. Якщо ви цінуєте час - доручіть організацію банкету професіоналам.

Сьогодні «Vele Rosse» входить до рейтинга кращих одеських ресторанів. У стінах закладу ви відмітите:

  • Весілля, дні народження, ювілеї
  • Випускні вечори, зустрічі випускників
  • Дні народження
  • Бізнес-конференції, тренінги, навчання, майстер-класи

Ми відповідально ставимося до складання меню, враховуємо переваги і особливості харчової поведінки кожного гостя. Розкажіть нашому менеджеру про побажання, і ми складемо оптимальний варіант меню. Запропонуємо популярні страви закладу: салати, закуски, перші та другі блюда по особистим та європейським рецептам на будь-який смак. В нас готують з любов’ю.

Неповторна атмосфера свята

Вишуканий інтер'єр готелю підкреслюють просторі вікна, стильні меблі, дорогі люстри, красивий посуд. В якості декору залу кафе використовуються дорогі матеріали та живі квіти. Неповторна атмосфера - важливий аспект для семейных і весільних фотосесій. Наш ресторан в Одесі пропонує провести ділові та бізнес заходи з організацією кава-брейків, обідів і вечерь. Вас приємно здивує майстерність кухарів, смак вишуканого вина і європейської кухні.

Відомий ресторан в Одесі відкриває двері перед гостями міста та одеситами. Організуйте свято будь-якого масштабу. У нас ви зекономите час та добре відпочините.