Оренда більярдної зали в Одесі

У поціновувачів активного відпочинку, які опинилися в Одесі, бажання пограти в більярд виникає часто. Ця захоплююча, фізична і водночас інтелектуальна гра заворожує процесом. Де пограти в біль...Подробнее

У поціновувачів активного відпочинку, які опинилися в Одесі, бажання пограти в більярд виникає часто. Ця захоплююча, фізична і водночас інтелектуальна гра заворожує процесом. Де пограти в більярд в Одесі у гарній атмосфері та хорошій компанії?

Приморський готель «Vele Rosse» пропонує приємну послугу – оренда більярдного залу в Одесі. Як альтернатива клубу, це місце викличе справжнє захоплення. Розташування готелю біля моря – додатковий аргумент для того, щоб організувати святкування приємної події або оригінально відзначити чийсь день народження. Але найчастіше це місце відвідують задля того, щоб просто розслабитися і цікаво провести час. Любителі пограти в більярд в Одесі можуть скористатися нагодою за цілком помірною ціною.

Гра у більярд допомагає зосередити думки на головному, а побудова стратегії, яка постійно відбувається у процесі, часто стає в нагоді в повсякденному житті. Давно помічено, що більярд, незалежно від того, чи грає у нього любитель або професіонал, позитивно впливає на здатність швидко реагувати на події та приймати належні рішення. Тож не зволікайте і навідайтеся до нашого більярдного залу готелю «Vele Rosse»!

Переваги більярдного залу в готелі

Комфортний зал для гри – це місце, де можна цікаво провести час наодинці або з друзями, і незалежно від програшу чи виграшу отримати задоволення від самого процесу поєдинку.

Більярдний зал у готелі відзначається гостинністю та затишком. Він облаштований стильними та сучасними меблями, головною його окрасою і центром уваги гостей є, звичайно, масивний стіл. Ми надаємо відвідувачам усе потрібне для гри:

  • якісні киї;
  • нові комплекти куль;
  • належне освітлення.

Доповнює картину приємна музика, що створює гарну атмосферу.

Окрім більярдного столу, зал має зручний м’який диван та крісла, на яких можна розслабитися у перерві між грою та поспілкуватися з друзями. Зал затишний, яскраво освітлений, кілька спеціальних ламп, що запобігають появі тіні, розташовані безпосередньо над гральним столом, що дозволяє бачити усі деталі гри та ретельно будувати тактику.

У більярдному залі, крім гри, можна скористатися іншими послугами готелю, такими як замовлення їжі до залу. Вони будуть доставлені відвідувачам безпосередньо до залу, достатньо лише звернутися до обслуговуючого персоналу. Пропонуються страви української та зарубіжної кухонь та велика кількість різноманітних напоїв.

Як орендувати більярдний зал

Оренда більярдного залу можлива у будь-який день за попереднім бронюванням. Повідомити день та годину свого візиту можна за телефоном. Співробітники нашого готелю надають допомогу в усіх питаннях. Оренда залу тарифікується погодинно, тому варто уточнювати ціну при записі.

Обмежень за кількістю гравців немає, у грі можуть приймати участь декілька учасників одночасно. Але краще на всякий випадок попередити нас про приблизну кількість людей, яка має прийти, щоб персонал готелю мав можливість організувати сервіс якнайкраще.

Ціни на оренду більярдного залу цілком помірні, а відпочинок та враження – на найвищому рівні. Завітайте та перевірте особисто!

Готель "Vele Rosse" пропонує відвідати нашу більярдну, де є все необхідне для гри! Також там знаходиться - диванний мякий куточок з журнальним столиком, де можна не тільки добре відпочити з друзями, але і замовити їжу з нашого ресторану.

 

Прийом замовлень за телефонами: +38 (048) 777-03-03; +38 (097) 500-00-50.