Проведення заходів в Одесі

День народження, ювілей, корпоратив, весілля та будь-яке свято хочеться відгуляти красиво та незабутньо. Пропонуємо проведення корпоративів в Одесі від ресторану «Vele Rosse» - ви оціните гос...Подробнее

День народження, ювілей, корпоратив, весілля та будь-яке свято хочеться відгуляти красиво та незабутньо. Пропонуємо проведення корпоративів в Одесі від ресторану «Vele Rosse» - ви оціните гостинність закладу, неповторний смак європейської та одеської кухні.

«Vele Rosse» - ваше незабутнє свято

Недорогий заклад прираховано до рейтингу кращих готелей. В першу чергу через кращі ціни. Велике меню, ефектна подача, атмосфера комфорту закладу – все це зробить свято незабутнім.

Для того, щоб організувати хороше веселе свято треба притримуватись стилю, знати смак гостей та орієнтуватися в моді. Ми допоможем знайти талановитого ведучого, фотографа, декор під ваше свято. Замовляйте зал для проведення дня народження в Одесі по низькій вартості. Ви здивуєтесь якості обслуговування і смаку блюд.

Для романтиків і любителів свіжого повітря стане приємним сюрпризом розташування банкетного закладу – поблизу моря.

Вам сподобається в нашому закладі по декільком причинам:

  • Велике меню – європейська та одеська кухня. Вас приємно порадує різноманіття блюд, ефектна подача та ;
  • Уважний персонал допоможе та відповість на будь-яке прохання;
  • Ресторан знаходиться в комплексі з готелем. Після свята ви зможете відпочити в комфортабельному номері. У нас є номер для молодят, які проведуть першу шлюбну ніч;
  • Оренда літної веранди для обмеженої кількості гостей, для виїзної церемонії

Ми розуміємо, наскільки важливо і як важко організувати свято самотужки – треба знайти достойний ресторан, сформувати програму вечора та меню для гостей. Привітний колектив закладу допоможе вирішити проблему чи питання.

Не шукайте дорогий ресторан в місті Одесі – обирайте «Vele Rosse» і на забувайте поділитися відгуком. Не забувайте ділитися відгуками.

Корпоративи та дні народження

Ресторан «Vele Rosse» має все необхідне для організації і проведення корпоративних свят, випускних і ювілейних торжеств.

 

В меню ресторану представлені традиційні страви одеської та європейської кухні, а також, для справжніх гурманів - авторські страви наших майстрів кулінарного мистецтва.

При необхідності ми порекомендуємо вам виконавців живої музики, конферансьє, декораторів, фотографів, а також модних ді-джеїв.

Photo1 Photo1 Photo1

Відмінна кухня, висока якість обслуговування, стильний дизайн, комфортна обстановка в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного з гостей зможуть перетворити будь-який ваш захід в незабутнє свято!

 

Вартість оренди літнього майданчика - 1000 гривень / година.

 

Наш банкетний зал працює до 23:00. Після 23:00 час роботи банкетного залу може бути продовжено, за умови внесення додаткової плати, з розрахунку 2000 гривень / 1 година.


Обслуговування заходу враховується в рахунку додатково, з розрахунку 10% від загальної суми замовлення.


Прийом замовлень за телефоном: +38 (097) 090-20-24.