Лобі-бар

Ви перебуваєте у пошуку вдалого місця для проведення ділової зустрічі з клієнтами, святкування приємної події або презентації? Оренда лобі-бару – чудовий варіант для ділових та неформальни...Подробнее

Ви перебуваєте у пошуку вдалого місця для проведення ділової зустрічі з клієнтами, святкування приємної події або презентації? Оренда лобі-бару – чудовий варіант для ділових та неформальних зустрічей, які проходять у невеликих групах. Незважаючи на те, що Одеса – курортне місто, яке асоціюється перш за все з відпочинком, ділова активність тут ніколи не зупиняється.

Готель «Vele Rosse» надає таку послугу, як оренда барів в Одесі, за цілком прийнятною ціною. Належний рівень обслуговування закладу справить приємне враження навіть на вимогливих відвідувачів та партнерів. За ціновою категорією готель та сервіс віднесені до закладів із середніми тарифами.

Оренда лобі-бару в Одесі

Ми знаходимося неподалік від Чорного моря. Приморський район міста приваблює красою та легкою транспортною доступністю. Легкий подих моря відчувається тут завжди і налаштовує на позитивний лад. Призначена тут зустріч неодмінно буде відзначена позитивними емоціями і пройде якомога успішніше..

Приміщення нашого лобі-бару відзначається привабливим інтер’єром. Простора зала з меблями у світлих відтінках та романтичними панно на стінах створює відчуття затишку та комфорту. Інтер’єр та якісне оздоблення справляють легке та приємне враження, налаштовуючи на невимушене спілкування. Весь інтер’єр у цілому спрямований на зручність очікування та перебування гостей. За потребою розташування меблів можна змінювати, звільняючи необхідний простір для виступу.

Освітлення у лобі-барі забезпечено переважно за допомогою підвісних люстр. М’яке та рівномірне освітлення – необхідна складова у випадку, якщо під час зустрічі, інтерв’ю або іншого заходу планується проведення відеозапису. Якщо відвідувачі забажають провести презентацію або майстер-клас, у лобі-барі наявне місце для розміщення стендів і наочних матеріалів.

Умови оренди та додаткові послуги

Лобі-бар нашого готелю здатен надати місце для розташування до 30 осіб. Тут можна провести презентацію, обговорити поточні справи з партнерами або організувати фуршет із певної нагоди. Також тут можна замовити каву та інші напої, які доповнять атмосферу зустрічі.

Зняти лобі-бар у випадку невеликої групи вигідніше та зручніше, ніж орендувати престижний ресторан або кафе. В той час, як послугу оренди надають численні бари Одеси, невелика частина з них здатна надати потрібний рівень сервісу. До послуг відвідувачів також додатковий сервіс, наприклад:

  • приготування їжі для учасників зустрічей;
  • сервірування столів для фуршетів;
  • надання техніки – звукового та демонстраційного обладнання, та ін.

За всього наданого обслуговування та комфорту, ми прагнемо, щоб ціна оренди залишалася цілком прийнятною для більшості клієнтів. Встановлений тариф є погодинним, тобто клієнти сплачують лише за час, проведений у лобі-барі. Дізнатися усі деталі та забронювати місця та час на потрібні дати можна за контактним телефоном. Наші менеджери зорієнтують щодо усіх деталей бронювання та організації прийому і відпочинку.