Фітнес зал в готелі

Багато молодих людей постійно займаються спортом і не хочуть відмовлятися від цього задоволення навіть на час відпустки. Тому наявність фітнес-залу стає одним з основних критеріїв для вибору ...Подробнее

Багато молодих людей постійно займаються спортом і не хочуть відмовлятися від цього задоволення навіть на час відпустки. Тому наявність фітнес-залу стає одним з основних критеріїв для вибору готелю. І ми намагаємося догодити кожному гостю.

Оснащення

Готель “Vele Rosse” має 4 зірки. Це заклад європейського якості, котрий повністю відповідає всім вимогам. Обов'язкова умова для отримання високого класу обслуговування - наявність тренажерного залу.

Для занять спортом в готелі обладнана невелика закрита територія. У залі є вікна, які виходять на сусідню будівлю. Також корт обладнаний кондиціонером для підтримання оптимальної температури в жаркий сезон. У фітнес-залі є:

  • бігові доріжки;
  • велотренажери;
  • степпери;
  • боксерська груша;
  • гантелі;
  • фітнес-м'ячі;
  • блокова рама;
  • лава для згинання.

Список тренажерів далеко не повний. Ми постаралися оснастити фітнес-зал максимально різноманітним обладнанням, завдяки якому можна провести повноцінне тренування на всі групи м'язів.

Довідка! Особливу увагу в нашому фітнес-залі приділено силовим тренажерам. Хоча більшість спорт-кортів при готелях націлене тільки на кардіо-тренування.

Спортзал у нашому готелі не дуже великий. Немає окремого залу для групових занять фітнесом або йогою. Однак є кілька виділених зон, де клієнти можуть займатися розтяжкою, працювати з гімнастичними снарядами. Там же є килимки для занять йогою. Для контролю роботи тіла на стінах залу розвішані дзеркала.

У спортзалі представлено якісне обладнання для тренувань, яке періодично проходить діагностичну перевірку. Гімнастичні снаряди (скакалки, хулахупи, фітнес-м'ячі) періодично замінюються на нові.

Вартість

Фітнес-зал в готелі "Vele Rosse" створений для користування тільки постояльцями. Потрапити в тренажерку можна в будь-який час доби. На вході немає менеджера або адміністратора, так як відвідування спортзалу безкоштовне.

Варто зауважити, що в фітнес-залі не працюють тренери, які зазвичай допомагають і контролюють виконання вправ. Спортзал розрахований на самостійну роботу над собою. Тому наші клієнти повинні самі відповідати за власну безпеку. Наприклад, жим лежачи рекомендується виконувати за підтримки іншої людини.

Крім фітнес-залу в готелі є і басейн. Хоча він носить більше розважальну функцію для відпочиваючих, тут також можна отримати гарне фізичне навантаження.

Всім гостям готелю ми рекомендуємо відвідувати, абсолютно безкоштовно, наш фітнес-зал, який оснащений найсучаснішим технічним обладнанням європейських марок.

 

До Ваших послуг: кардіотренажери (велотренажери, бігові доріжки, степпери), гімнастичні і спортивні аксесуари (боксерська груша, мячі, скакалки, обручі, гантелі і т.д.), силові тренажери для преса і різних груп мязів.