Послуги трансферу для клієнтів

У незнайомому місті складно орієнтуватися, тому дорога до готелю здається довгою і заплутаною. Але у нас є спосіб вирішення проблеми. При бронюванні номера або в інший час до заїзду досить опов...Подробнее

У незнайомому місті складно орієнтуватися, тому дорога до готелю здається довгою і заплутаною. Але у нас є спосіб вирішення проблеми. При бронюванні номера або в інший час до заїзду досить оповістити адміністратора готелю про необхідність трансферу. І до моменту вашого прибуття на вокзал або в аеропорт машина з водієм вже буде вас чекати.

Наші можливості

Послуги трансферу, які організовує готель "Vele Rosse", надаються всім клієнтам за попередньою домовленістю. Повідомити про необхідність перевезення можна в будь-який момент до прибуття. Достатньо зателефонувати на ресепшн і повідомити:

 • номер рейсу або поїзда;
 • найменування маршруту (наприклад, Київ-Одеса);
 • точний час прибуття;
 • кількість людей і багажу;
 • необхідність спеціальних умов.

Ми пропонуємо як індивідуальний трансфер, так і груповий. Залежно від кількості пасажирів буде підготовлен ​​комфортабельни легковик або мікроавтобус.

Індивідуальний трансфер більш зручний. Його замовляють для перевезення не більше 3 пасажирів. За запитом клієнта авто може бути укомплектовано дитячим кріслом, великим багажником для об'ємних валіз. Індивідуальний трансфер варто замовляти для поїздок з тваринами. Також рекомендується заздалегідь повідомити, якщо трансфер потрібно людині з обмеженими можливостями.

Для групового трансферу надаються комфортабельні мікроавтобуси. Водій допоможе розмістити багаж. Цей вид перевезення буде коштувати дешевше, але авто відправиться не відразу після вашого прибуття. Водій буде чекати всю групу, що може розтягнутися на 30-60 хвилин.

Переваги замовлення трансферу

Замовлення автомобіля від готелю "Vele Rosse", щоб дістатися до готелю або вокзалу, дуже зручна послуга. До переваг відносяться:

 • Відсутність необхідності чекати вільну машину. Авто вже буде чекати біля вокзалу, навіть якщо рейс затримується.
 • Відсутність необхідності шукати інші варіанти, як дістатися до готелю. Не потрібно шукати номера місцевих служб таксі або дивитися розклад громадського транспорту. Готова машина швидко довезе до готелю, де ви можете відпочити після подорожі.
 • Допомога з багажем. Водій допоможе донести валізи до машини, а потім і до ресепшена в готелі.
 • Ми організовуємо поїздки в межах міста і навіть в передмістя. Якщо у вас заплановані екскурсії або ділові зустрічі в Одесі, ми допоможемо дістатися до місця призначення. При готелі завжди є кілька вільних машин.

Довідка! Трансфер - послуга на замовлення. Ви можете самостійно дістатися до готелю зручним для вас способом.

Вартість поїздки необхідно уточнювати у адміністратора готелю. Вона залежить від кількості пасажирів, додаткових умов проїзду і відстані. Замовити трансфер можна за телефонами +38 (048) 777-03-03 або +38 (097) 500-00-50.

Готель «Vele Rosse» готовий організувати транспортне індивідуальне або групове обслуговування.

 

Ви можете замовити:

 • — трансфер аеропорт - готель і назад;
 • — трансфер ж / д вокзал - готель і назад;
 • — трансфер автовокзал - готель і назад;
 • — транспортне обслуговування по Одесі;

 

Умови оренди автотранспорту і вартість організації трансферу необхідно уточнювати по кожному конкретному замовленню за телефоном:+38 (048) 777-03-03; +38 (097) 500-00-50.