Якими стануть готелі майбутнього?

Багато авторів люблять шокувати читачів незвичайними описами майбутнього, однак частина ідей з фантастичної літератури може перекочувати в реальність за рахунок використання сучасних високих технологій.

Реальність чи фантастика?

Прогноз розвитку туристичного бізнесу і готелів в цілому цікавий, досить скоро можна буде скористатися наступним:

  • Роботи-консьєржі. Деякі готелі вже почали впроваджувати подібне, окремі компанії припускають, що поява таких технологій стане в майбутньому невід'ємною частиною готельного бізнесу. Роботи зможуть зустрічати в аеропорту, виконувати поставлені перед ними завдання: консультувати клієнта, надавати послуги консьєржа, виступати в якості перекладача.
  • Morphing. Під цим словом розуміється зміна обстановки номера за запитом. Дизайн приміщення трансформується за бажанням відвідувача в тому стилі, який він захоче, але такі технології з'являться нескоро, на розвиток потрібно близько 20 років.
  • 3D-принтери, вже набрали достатню популярність, але поки що є дорогим аксесуаром, в майбутньому можуть перестати бути фантастикою. Вони стануть доступними, пристрої з'являться в кожному номері.
  • Розумні номери. Можливо, вони з'являться до 2060 року, коли футуризм стане реальним. Технології на зразок розумного будинку вже існують і постійно розвиваються, тому не виключено, що готельні номери отримають розвиток і зміняться до невпізнанності. Постоялець зможе віддавати голосові команди приладам, користуватися функціями роботів, міняти планування номера на свій розсуд.

Технології майбутнього

Будь-який готель намагається стати комфортабельним для своїх мешканців, тому розробники активно застосовують високі технології, які допомагають зробити життя зручнішим, перетворити перебування на повноцінний відпочинок.

Для постояльців готель нерідко пропонує інтерактивні розваги, електронні пристрої. У готелях є бездротовий інтернет, монітори зі збільшеною діагоналлю, які можна використовувати як телевізор або для роботи. Клієнти можуть здійснювати відеодзвінки в будь-яку точку планети. Це актуально, якщо ви скучили по близьким людям або ведете бізнес, що вимагає постійно знаходитися онлайн, плануєте конференцію з партнерами, що знаходяться в іншому місці.

Вже зараз можна проводити оплату за проживання в один дотик до екрану мобільного телефону, при цьому безпеку здійснення угоди гарантовано. Готелі намагаються зробити сон постояльців спокійним і здоровим. Для цього застосовуються технології, які забезпечують зручність і тишу.

Готель Vele Rosse прагне відповідати вимогам самих передових готелів світу. Постійно розвиваючись і залучаючи нові технології, він залишається доступним для відвідувачів з різних соціальних верств, так як веде грамотну цінову політику і може запропонувати як недорогі, але комфортабельні номери, так і апартаменти, гідні лідера країни.

Усі статті
Інші статті за темами

Де відзначити день народження в Одесі

Що для нас свій власний день народження? Багато людей весь рік чекають, щоб в цей день "почати новий шлях". Але, як провести свято, замислюється кожен, і найкращим способом в будь-якому випадку буде відсвяткувати День Народження в Одесі! Не має значення - чи були Ви в цьому прекрасному місті, звикли до його вуличок, чи обійшли катакомби з власноруч...

...

Вибираємо кращий готель: типи номерів в готелях

Якщо ви багато подорожуєте або у вас часті робочі відрядження, тоді вам необхідно якомога більше знати про готелі. В основному житло в готелі бронюють, тому важливо знати категорії номерів в готелі. Цим самим ви застрахуєте себе від можливих незручностей і не розчаруєтеся якістю відпочинку.   Сьогодні в Україні готелі класифікують за зірочка...

https://www.high-endrolex.com/41